пн-пт - 10:00-16:00
сб-вс - выходные

УМОВИ ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Реєструючись на Веб-сайті https://doko.ua/  Ви  надаєте згоду на обробку Ваших персональних даних відповідно до положень цих Умов захисту персональних даних, приймаєте та погоджуєтесь з викладеними нижче Умовами захисту персональних даних та підтверджуєте, що цілком і повністю ознайомлені і згодні з ними

Хто збирає персональні дані?

Ваші персональні дані збирає та зберігає Товариство з обмеженою відповідальністю «ДОКО ПЛЮС», код ЄДРПОУ 43616140 (надалі – «Адміністрація»), яке є власником Веб-сайту, розташованого в мережі Інтернет за адресою https://doko.ua/ (надалі – «Веб-сайт»).  

Що за Веб-сайт ?

Веб-сайт –  сукупність розміщених у мережі Інтернет веб-сторінок, об’єднаних єдиною темою, дизайном та єдиним адресним простором домену doko.ua, включно з його мобільними версіями, додатками та іншими програмами/програмним забезпеченням, що містять інформацію, яка створена, зібрана або оброблена нами та нашими Партнерами чи міститься в інформаційній системі, що забезпечує доступність такої інформації в мережі Інтернет за мережевою адресою: https://doko.ua/.

Порядок та умови користування Веб-сайтом регламентовані у публічних Правилах сервісу https://doko.ua/term, розміщених у мережі Інтернет за посиланням: https://doko.ua/term/

Який юридичний статус цих Умов захисту персональних даних ?

Ці Умови захисту персональних даних (надалі – «Умови захисту ПД») є публічною угодою про захист персональних даних, наданих користувачами веб-сайту, розміщеного в мережі Інтернет за посиланням https://doko.ua/  та договором приєднання відповідно до положень статті 634 Цивільного кодексу України. Використання Вами, як Користувачем, Веб-сайту у будь-який спосіб, свідчить про Ваше приєднання до цих Умов захисту ПД повністю і підтверджує факт надання Вами згоди на обробку персональних даних з наведеними в цих Умовах положеннями.

Всі поняття, що вживаються у цих Умовах захисту ПД вживаються у розумінні, визначеному у Правилах сервісу https://doko.ua/term, розміщених у мережі Інтернет за посиланням: : https://doko.ua/term/ (надалі – «Правила сервісу») та положення таких Правил сервісу регламентуються порядок реєстрації Вас, як Користувача, на Веб-сайті, замовлення чи отримання Вами Послуг і Продукції та інші способи користування Веб-сайтом у тому числі ті, що вимагають надання Вами своїх персональних даних. 

Ви визнаєте, що ми можемо час від часу змінювати, модифікувати, доповнювати або видаляти чи іншим чином оновлювати ці Умови захисту ПД на свій розсуд без повідомлення про це Вас. Ви приймаєте на себе обов’язок самостійно відстежувати всі зміни цих Умов захист ПД, що розміщені на Веб-сайті.

Ці Умови захисту ПД стосуються Веб-сайту включно з його мобільними версіями, додатками та іншими програмами/програмними забезпеченнями, зокрема, проте не виключно: IOS, Android, Windows Mobile; системи збирання статистики відвідувань Веб-сайту (bigmir.net, Google Analytics та ін.); соціальні плагіни (блоки) соціальних мереж (Facebook та ін.); системи банеропоказів (AdRiver, DoubleCkick та ін.) тощо.

Ми можемо передавати Ваші Дані, зібрані згідно з цими Умовами захисту ПД та Правилами сервісу, між відповідними Веб-сайтами, які належать Адміністрації або якими вона керує, проте Дані, зібрані відповідно до цих Умов захисту ПД та Правил сервісу, завжди захищені відповідно до положень цих Умов та законодавства України.

Ви підтверджуєте, що повністю розумієте цільове призначення Веб-сайту як Маркетплейсу та цільове призначення Опрацювання Ваших Даних. Отримуючи Інформацію про Продукцію, Ви, як Користувач Веб-сайту, набуваєте статусу споживача та надаєте згоду на отримання дистанційного доступу до інформації про продукцію у розумінні ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів». Відповідальним за розміщення Інформації про продукцію є Партнер.

Як збираються персональні дані?

Персональні дані збираються під час Вашої першої взаємодії з Веб-сайтом, наприклад, через реєстрацію Вас, як Користувача, на Веб-сайті, створення Облікового запису користувача, коли Ви самостійно вносите дані, під час внесення інформації лікарем тощо. Також збір персональних даних можливий під час звернення до нашої Служби підтримки.

Які персональні дані збираються?

Ми не збираємо дані самостійно, а зберігаємо лише ту інформацію, яка була внесена у сервіс Веб-сайту Користувачем та надається Користувачем як при заповненні реєстраційних форм на Веб-сайті, так і в процесі користування Веб-сайтом (файли Cookie; IP-адреси; параметри і налаштування інтернет -браузерів тощо), а також в ході телефонних розмов з представником Адміністрації.

Це, по-перше, можуть бути загальні дані про особу:

 • прізвище, ім’я, по батькові;
 • стать;
 • дата народження;
 • паспортні дані;
 • місце реєстрації чи місце проживання;
 • засоби зв’язку;
 • IP адреси;
 • інші дані, що можуть знадобитися для надання Вам якісних послуг.

Які вимоги до надання персональних даних ?

Під час використання Веб-сайту Ви погоджується надавати лише достовірні Дані та підтримувати їх в актуальному стані.

У випадку надання Вами недостовірних Даних або порушення цих Умов захисту ПД або Правил сервісу, ми залишаємо за собою право призупинити або припинити надання Вам  послуг доступу до Веб-сайту.

За винятком Персональних даних, перелік яких визначено цими Умовами та чинним законодавством України, всі інші повідомлення та матеріали, що передаються Вами через Веб-сайт електронною поштою або іншим чином, не є персональними, конфіденційними або службовими і не будуть сприйматися як такі.

Ці Умови захисту ПД не поширюються на інформацію про компанію, ідеї, концепції, запити, замовлення, які Ви надсилає нам або нашим Партнерам електронною поштою або іншими повідомленнями, не використовуючи при цьому Веб-сайт.

Ми можемо збирати додаткову інформацію про Вас, як Користувача, зі сторонніх інформаційних джерел, з метою вдосконалення послуг та Інформаційних матеріалів Веб-сайту.

Діяльність Веб-сайту постійно удосконалюється. Адміністрація часто реалізує нові функції, для яких може знадобитися збір Даних. Якщо Ми почнемо збирати принципово інші Дані або істотно змінимо способи Опрацювання даних, про це Вас буде повідомлено шляхом внесення змін до поточної редакції цих Умов захисту ПД та Правил сервісу.

Ви не повинні публікувати та/або вказувати в Обліковому записі користувача Дані, які Ви вважає призначеними для обмеженого кола осіб.

Навіщо збираються персональні дані та мета їх обробки ?

Ваші персональні дані збираються з метою надання якісних та своєчасних Послуг, забезпечення повноцінного функціонування Веб-сайту. Це стосується не лише Веб-сайту в цілому, а і окремих сервісів, які Ви можете обирати: пошук Медичного закладу, конкретного лікаря чи аптеки, пошук та замовлення Продукції, запис до лікаря, ведення електронної медичної карти,  зберігання інформації, надання рекомендацій або інформації тощо.

Коли Ви відвідуєте Веб-сайт та замовляєте певну Послугу, то за допомогою Веб-сайту може бути організовано процес надання Вам медичної допомоги або медичних послуг, в тому числі охорони здоров’я, медичного спостереження, встановлення медичного діагнозу, забезпечення піклування чи лікування, придбання певних лікарських засобів тощо.

Для підтвердження запису до лікаря, уточнення або надання інформації, замовлення необхідних Вам ліків, ми можемо зв’язуватись з Вами, використовуючи ті засоби зв’язку, які Ви надали.

Надаючи згоду на обробку персональних даних та приймаючи дані Умови захисту ПД, Ви також надаєте згоду отримувати інформаційні повідомлення та електронні комерційні повідомлення від нас, тобто дзвінки, SMS-повідомлення, електроні листи на e-mail тощо. Це необхідно для для реєстрації, авторизації, підтвердження певних дій на Веб-сайті або отримання інформації (в тому числі контекстної), яка може бути Вам потрібною або цікавою.

У випадку, якщо при зміні мети обробки персональних даних така змінена мета буде несумісна з попередньою, перед продовженням обробки Ваших персональних даних ми обов’язково попередньо запитаємо Вас про надання нової згоди. Якщо ж вона сумісна з попередньою метою, то така згода не потрібна.

Отже, обробка Даних може здійснюватися Адміністрацією та Партнерами з метою:

 • виконання договірних зобов’язань;
 • надання або пропонування Адміністрацією або Партнерами товарів або послуг Користувачеві;
 • створення та реалізації бонусних програм;
 • надсилання Користувачеві комерційних пропозицій та будь-якої інформації поштою, електронною поштою, телефоном, через мобільні додатки та соціальні мережі, що дозволяють здійснювати дзвінки та відправляти текстові повідомлення;
 • надання дистанційного доступу до Інформаційних матеріалів, реклами та інших відомостей;
 • надання онлайн-сервісів (послуг) Веб-сайту;
 • розміщення відомостей (інформації, даних, відгуків, коментарів тощо) Користувача на Веб-сайті;
 • формування Бази персональних даних;
 • покращення/спрощення роботи з Веб-сайтом;
 • надсилання електронних комерційних повідомлень.

Як опрацьовуються дані під час обговорення чи залишення відгуків на Веб-сайті ?

Незважаючи на те, що ми можемо час від часу контролювати або перевіряти обговорення, чати, відгуки, пости та повідомлення, які поширюються на Веб-сайті, ми не беремо на себе жодних зобов’язань та не несемо відповідальності :(і) за зміст будь-яких повідомлень/ відгуків; (іі) за будь-яку помилку, наклеп, дифамацію, упущення, фальсифікацію, рекламні матеріали, непристойності, лихослів’я, розкриття приватної/конфіденційної/комерційної інформації або (ііі) за неточності, недостовірні або не актуалізовані відомості (наприклад, щодо Інформаційних матеріалів, що поширені Партнерами за допомогою Веб-сайту як Маркетплейсу); (іv) за порушення законодавства України, здійсненні в процесі Опрацювання та створення Баз даних, володільцями яких є треті особи/Партнери, тощо.

Вам заборонено розміщувати або передавати будь-які незаконні, рекламні, загрозливі, наклепницькі, дифамаційні, непристойні, скандальні, підбурливі, порнографічні або образливі матеріали чи інші матеріали, які можуть становити або стимулювати поведінку, що може розглядатися як порушення законодавства України, честі, гідності та ділової репутації інших осіб.

Ви, як Користувач, та Партнери несете особисту відповідальність за будь-які Інформаційні матеріали, які розміщуєте на Веб-сайті, повідомляєте іншим Користувачам, а також за будь-яку взаємодію з іншими Користувачами, яка повинна здійснюватися на ваш власний ризик.

Ми не несемо відповідальності за завдану шкоду або понесені збитки, яких Ви чи треті особи зазнали в результаті помилкового розуміння або нерозуміння цих Умов захисту ПД, Правил сервісу та інших технічних питань.

Під час публікації Вами будь-яких коментарів на Веб-сайті чи його форумі, за замовчуванням такий коментар відображатиметься під Вашим ім’ям. Ви самостійно регулюєте та завантажуєте додаткову інформацію для відображення її на Веб-сайті. Інформація, яка публікується Вами на Веб-сайті та/або форумі, є загальнодоступною інформацією, і може бути використана нами, Партнерами та третіми особами.

Під час використання Веб-сайту, Вам можуть бути продемонстровані рекламні, спонсорські та інші інформаційні матеріали. На Веб-сайті можливе проведення опитувань від імені Адміністрації/Партнерів чи третіх осіб та здійсненя оцінки ефективності реклами чи інших інформаційних матеріалів з метою зведення Статистики.

Де будуть зберігатися персональні дані?

Персональні дані будуть включені до Бази персональних даних ТОВ «ДОКО ПЛЮС» (далі — База персональних даних). Володільцем (тобто особою, яка визначає мету обробки персональних даних, встановлює склад цих даних та процедури їх обробки) бази даних є Товариство з обмеженою відповідальністю «ДОКО ПЛЮС».

Строк зберігання даних не обмежений, якщо інше не передбачено окремо цими Умовами захисту ПД або чинним законодавством України.

 Використанням Веб-сайту Ви погоджуєте на збереження своїх персональних даних з використанням хмарних технологій у порядку та на умовах, що визначені цими Умовами та Правилами сервісу. Ми несемо відповідальність за таке збереження. Передача інформації відбувається по захищених протоколах типу “https”.

Як захищаються персональні дані?

Нами приймаються всі можливі організаційні та технічні заходи з метою недопущення витоку інформації — незаконного чи несанкціонованого доступу будь-яких третіх осіб до неї.

Персональні дані з Бази персональних даних обробляються автоматично, при цьому їх зберігання здійснюється у зашифрованому або знеособленому вигляді, що виключає можливість ідентифікувати особу.

Наші працівники отримують доступ до ваших даних (будь-яких) лише у виняткових випадках, наприклад, якщо Ви самі звернулись до нашої Служби підтримки. Такі працівники обов’язково надали письмове зобов’язання про нерозголошення персональних даних, які їм було довірено або які стали їм відомі у зв’язку з виконанням професійних чи посадових обов’язків.

Сторони розуміють, що мережа Інтернет не має централізованого управління, правил використання чи доступу, та електронні повідомлення можуть бути спотворені, не завжди оперативно доставлені (або зовсім не доставлені), і що інші способи комунікації можуть бути надійнішими. Окрім того, існує вірогідність зараження електронної інформації вірусами, які існують в Інтернеті. Ми не можемо підтвердити або гарантувати, що будь-які із завантажених файлів із Веб-сайту або з будь-якого іншого веб-сайту не містять помилок, вірусів або інших шкідливих програм. Користуючись Веб-сайтом, Ви погоджується взяти на себе ризики, з якими пов’язане завантаження файлів і використання інформації. Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання щодо заходів захисту свого комп’ютера, Ви може звернутися до Служби підтримки

Ви визнаєте, що, в разі нехтування Вами  безпекою і захистом Даних, треті особи можуть отримати до них несанкціонований доступ. Ми не несемо відповідальності за збитки, завдані таким доступом.

Кому будуть передаватися персональні дані?

Всі персональні дані, внесені у Базу персональних даних, можуть передаватися виключно:

 • органу, уповноваженому відповідно до чинного законодавства України, на ведення єдиного реєстру пацієнтів та їхніх медичних даних, а також володільцям інших реєстрів, створених відповідно до законодавства України, якщо інформація про Вас має бути туди передана та відповідає його призначенню (це може бути Єдина державна база даних медичних оглядів певних категорій осіб в системі охорони здоров’я, якщо Ви проходите професійний медогляд тощо);
 • нашим Партнерам, що пов’язані з нами договірними відносинами та яким надається право обмеженого доступу до Веб-сайту через Інфо-блоки, з метою поширення та надання інформації про Послуги та/або Продукцію Партнерів. Інформація про таких Партнерів міститься на Веб-сайті. Розкриття Даних Партнерам відбувається під час замовлення/бронювання Користувачем Продукції/послуг на Веб-сайті як Маркетплейсі, проте виключно в обсязі, необхідному для ідентифікації Користувача та його замовлення;
 • іншим особам, визначеним Вами особисто, в разі звернення до таких осіб за допомогою сервісів Веб-сайту;
 • іншим особам у випадках, передбачених законом.

Ці Умови захисту ПД не регулюють та ми не несемо відповідальності за Опрацювання та розкриття Персональних даних і будь-якої іншої інформації третім особам, які не перебувають у володінні або під керуванням Адміністрації, фізичними особами, які не є нашими працівниками та Партнерами, навіть якщо Ви отримали доступ до їх сайтів, рекламних матеріалів, Продукції, Інформації про продукцію, за допомогою Веб-сайту. Ми не несемо відповідальності за контент сайтів, посилання на які вказані на Веб-сайті.

Достатнім повідомленням Вас, як Користувача, про внесення Ваших Персональних даних до Бази персональних даних та здійснення Опрацювання Персональних даних, буде надання Вами згоди на обробку персональних даних.

Чи використовуються cookie?

Для Вашої зручності ми використовуємо cookie. Cookie — це невеликі текстові файли, які зберігаються у Вашому пристрої під час відвідування певних веб-сторінок для полегшення користування Веб-сайтом. Ці дані, необхідні для входу в систему та збору статистики. Користуватися Веб-сайтом можливо також без файлів cookie. Їх можна вимкнути в будь-який момент у Вашому браузері або налаштувати його так, щоб він повідомляв про всі випадки, пов’язані з відправкою файлів цього типу.

Які Ваші обов’язки, як користувача Веб-сайту ?

Користувач має право використовувати Веб-сайт виключно в межах тих прав і тими способами, які встановлені цими Умовами захисту ПД та Правилами сервісу.

Використання Облікового запису користувача на Веб-сайті може здійснюватися виключно та особисто Користувачем. Одна фізична особа –  Користувач — може мати лише один Обліковий запис користувача.

Користувач зобов’язується надавати Адміністрації лише достовірні Дані та повідомляти Адміністрацію про їх зміну.

Які Ваші права, як користувача Веб-сайту та суб’єкта персональних даних ?

Як суб’єкт персональних даних Ви наділені цілим комплексом прав згідно Закону України «Про захист персональних даних», а саме:

 • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
 • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються Ваші персональні дані;
 • на доступ до своїх персональних даних;
 • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються Ваші персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
 • пред’являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
 • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
 • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
 • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини або до суду;
 • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
 • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
 • відкликати згоду на обробку персональних даних;
 • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
 • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Крім того, Ви можете будь-коли оновлювати свою реєстраційну інформацію через функцію керування обліковими записами, доступними на Веб-сайті.

Чи можете Ви відкликати свою згоду на збір та обробку персональних даних ?

У процесі Опрацювання Даних, ми вживаємо усіх заходів, щоб забезпечити точність і актуальність Даних для тих цілей, для яких вони були зібрані. Ми надаємо Вам можливість відкликати свою згоду на обробку персональних даних, заперечити проти Опрацювання або реалізувати інші права, надані цими Умовами захисту ПД та чинним законодавством України.

Якщо Ви виявите бажання зв’язатися з нами з питань використання, видалення чи уточнення своїх Даних або заперечення проти Опрацювання Даних, Ви повині надіслати лист (і) на електронну пошту Адміністрації, зазначену на Веб-сайті або (іі) на адресу Адміністрації за її місцезнаходженням (разом далі – Запит). У Запиті Ви повині обов’язково вказати, яку саме інформацію Ви просите виправити, оновити або видалити.

Строк розгляду Запиту щодо його задоволення не може перевищувати десяти робочих днів з дня його надходження. Протягом цього строку ми повідомляємо, що Запит буде задоволено або у задоволені Запиту відмовлено із зазначенням обґрунтованої підстави, визначеної у відповідному нормативно-правовому акті. Строк задоволення Запиту не може перевищувати тридцяти календарних днів з дня його надходження, якщо інше не передбачено законодавством України.

Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання або скарги щодо дотримання цих Умов захисту ПД або Правил сервісу, або Ви хочете надати будь-які рекомендації чи коментарі, щоб поліпшити якість роботи Веб-сайту, Ви повині звернутися до Служби підтримки за електронною поштою: info@doko.com.ua

Чинність угоди

Якщо з тих чи інших причин одне або декілька положень цих Умов захисту ПД буде визнано нечинними або таким, що не має юридичної сили, це не впливатиме на чинність інших положень цих Умов. Будь-які відносини, що не врегульовані цими Умовами захисту ПД  регулюються відповідно до Правил сервісу та чинного законодавства України.

Зміни та доповнення до цих Умов захисту персональних даних вносяться шляхом оформлення їх нової редакції в електронній формі, яка оприлюднюються на Веб-сайті. Датою набрання чинності нової редакції Умов захисту персональних даних є дата їх оприлюднення на Веб-сайті.

Продовження використання Веб-сайту після набрання чинності нової редакції цих Умов є належним підтвердженням їх прийняття та погодження у повному обсязі, без додаткових умов чи застережень, з урахуванням відповідних змін та доповнень до тексту цих Умов та надання нам відповідних повноважень на обробку персональних даних. У випадку неприйняття (непогодження) такої нової редакції просимо Вас припинити використання Веб-сайту та нагадуємо, що Ви маєте право у встановленому законодавством порядку пред’явити вимогу про знищення Ваших персональних даних.

Выберите аптеку
Киев Укажите адрес
1. Аминалон табл. п/о 250 мг блистер №50
1
2. Фурацилин 40 мг Леда порошок по 2 г №10 в пакетах
1
3. Аминалон табл. п/о 250 мг блистер №50
1
4. Фурацилин 40 мг Леда порошок по 2 г №10 в пакетах
1
5. Аминалон табл. п/о 250 мг блистер №50
1
6. Фурацилин 40 мг Леда порошок по 2 г №10 в пакетах
1
Все аптеки выбраны
Ваши данные
Я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю условия пользования сервисом
Спасибо, заказ оформлен

Ожидайте подтверждения брони.

Личные данные
Мой адрес

  КиевЛьвовОдессаХарьков